1. Becsúszott egy hiba – Ez van most a fiatal magyar műkorcsolyázónővel, aki a téli olimpián lett a világ kedvence - Blikk
  3. Műkorcsolya és jégtánc európa bajnokság 2012 relatif
  4. Műkorcsolya és jégtánc Európa-bajnokság a Dunán - YouTube
  5. Műkorcsolya és jégtánc - Hazahúzó (2018-12-17) - ECHO TV - YouTube
  6. Műkorcsolya és Jégtánc Európa-bajnokság, Gála | MédiaKlikk
  7. Műkorcsolya Eb – Kettős orosz siker a férfiaknál | PannonHírnök

Jan 15 A Műkorcsolya és Jégtánc Európa-bajnokságot a 2017/2018-a szezonban Oroszország, Moszkva rendezheti meg. Részletes információ az ISU Naptárban IDE KATTINTVA. Időpont 2018. január 15. 00:05 - 2018. január 21. 00:05 Helyszín Moszkva, Oroszország Kattinston ide útvonal tervezéshez! A Google naptárba való bejegyzéshez kattintson ide! Sport XXI – Utánpótlás Hírek Bemutatkozás Edzők Galéria Helyszínek és időpontok A teljes versenynaptár IDE kattintva érhető el. 2021. július Korábbi események részleteiért ellenőrizze a sportági menük Eseménynaptárait! Feliratkozás hírlevélre

Műkorcsolya és jégtánc európa bajnokság 2012 relatif

A 37 fős mezőny egyetlen magyar indulója, a 19 éves Borovoj Alexander, aki rövidprogramja után a kűrjét már nem adhatta elő, utolsóként zárt. Eredmények - férfiak: 1. Javier Fernandez (Spanyolország) 271, 59 pont 2. Alekszandr Szamarin (Oroszország) 269, 84 pont 3. Matteo Rizzo (Olaszország) 247, 08 pont (mti) Nyitókép:

Műkorcsolya és jégtánc Európa-bajnokság a Dunán - YouTube

Csernoch András 47, 30 korábban: jégtánc, az élcsoport a ritmustánc után: ————————————— 1. Gabriella Papadakis, Guillaume Cizeron (francia) 88, 78 pont 2. Viktorija Szinicina, Nyikita Kacalapov (orosz) 88, 73 3. Charlene Guignard, Marco Fabbri (olasz) 84, 66

Műkorcsolya és jégtánc - Hazahúzó (2018-12-17) - ECHO TV - YouTube

Műkorcsolya és Jégtánc Európa-bajnokság, Gála | MédiaKlikk

Javítottak a magyar jégtáncosok A remek kűrt futó Gabriella Papadakis, Guillaume Cizeron francia kettős nyerte a jégtáncosok aranyérmét a sanghaji műkorcsolya-világbajnokságon. A Moscheni Carolina, Lukács Ádám duó a 18. helyen végzett. Romantika Szocsiban - a legszebb kűrruhák Kétségtelen, hogy Szocsiban is feltűnt pár igen figyelemreméltó külsejű sportoló, engem mégis akkor szögez a tévé elé a közvetítés, ha jégtáncot vagy műkorcsolyát nézhetek. Ez ugyanis szívszerelem. A könnyedén végrehajtott, mégis hihetetlen nehézségű gyakorlatok mindig lenyűgöznek, csakúgy, mint a káprázatos sminkek és ruhaköltemények. Idén is volt pár kűrruha, amik láttán elállt a lélegzetem - íme néhány csodálatos kreáció. Még a BS leégését nyögi a magyar műkorcsolya Ha téli olimpia és Magyarország, akkor műkorcsolya vagy jégtánc - gondolhatnánk, hiszen 1928 óta mindössze egyszer, 1960-ban hiányoztak a játékokról a magyar műkorcsolyázók. Most ismét nem sikerült kiharcolni a részvételt. A szövetség szakági igazgatója szerint az egykori BS leégése miatt szenved a mostani generáció, de a milliárdos kormánytámogatásban nagyon bízik a sportág.

Műkorcsolya Eb – Kettős orosz siker a férfiaknál | PannonHírnök

Műkorcsolya- és jégtánc-Európa-bajnokság /European Figure Skating Championships/ (1891) Adatok Ország Németország Rendező város Hamburg Dátum január 23. – január 24. Nemzetek 2 Sportolók 7 Versenyszámok 1 1892 → Az 1891-es műkorcsolya- és jégtánc-Európa-bajnokság volt a verseny első kiírása. Ekkor még a mai néggyel ellentétben csak egy versenyszám volt, csak a férfiak indultak. A versenyt 1891. január 23-án és 24-én rendezték meg a németországi Hamburgban. Az első Európa-bajnokság a németek teljes sikerét hozta, ugyanis mindhárom érmes helyen német versenyző végzett. A verseny során kötelező elemeket kellett bemutatniuk. Végeredmény [ szerkesztés] # Név Ország Pont 1 Oskar Uhlig Német Birodalom 146. 6/9 2 A. Schmitson 114. 7/9 3 Franz Zilly 101. 2/9 4 Josef Nowy Osztrák–Magyar Monarchia 88. 5/9 5 Willi Dienstl 79. 4/9 6 Fritz Ahrendt 50. 7 Wilhelm Schulze 28.

2020-01-24 A két éve ezüstérmes Dmitrij Alijev nyerte a férfiak versenyét a grazi műkorcsolya és jégtánc Európa-bajnokság csütörtöki napján. A 20 esztendős sportoló a szerdai rövidprogram után még második volt a cseh Michel Brezina mögött, ám a csütörtök esti kűrben ő kapta a legmagasabb pontszámot, ezzel az övé lett az aranyérem. A második helyen Alijev honfitársa, Artur Danijelian végzett, míg a bronzérmet a georgiai Morisi Kvitelasvili szerezte meg. A férfiak mezőnyének magyar indulója, Csernoch András 35. lett a szerdai rövidprogramban, így a legjobb 24 korcsolyázó részvételével rendezett kűrben már nem léphetett jégre. A csütörtöki versenynap korábbi részében a Monaghan Emily, Fourati Ilias magyar jégtáncos duó 24. lett a ritmustáncban, ezzel nem jutott tovább, és nem mutathatja be kűrjét. Eredmények (az európai szövetség honlapjáról): férfiak, Európa-bajnok: ———————– 1. Dmitrij Alijev (orosz) 272, 89 pont 2. Artur Danijelian (orosz) 246, 74 3. Morisi Kvitelasvili (georgiai) 246, 71 … 35.

(utolsó) forduló: Magyarország–Litvánia 1. : Forma–1 Osztrák Nagydíj 1. : kerékpár, országúti mezőnyverseny, ob 1–2. : Gyulai István Memorial Atlétikai Magyar Nagydíj, Székesfehérvár 1–15. : női kézilabda U20-as világbajnokság, Debrecen 2–15. : wimbledoni teniszbajnokság 5–8. : kajak-kenu maratoni Európa-bajnokság, Metkovic (Horvátország) 7–8. : férfi- és női röplabda Európa-liga, négyes döntő 7–8. : triatlon-világkupa, Tiszaújváros 7–29. : kerékpár, Tour de France 8. : Forma–1 Brit Nagydíj 13–15. : kajak-kenu válogatóverseny, Szolnok 14. : Balaton-átevezés, Fonyód 14–28. : vízilabda, Európa-bajnokság, Barcelona VII. –VIII. : női labdarúgó Európa-bajnokság, Hollandia 17–23. : öttusa Európa-bajnokság, Székesfehérvár 18–22. : junior szinkronúszó világbajnokság 19–27. : vívó-világbajnokság, Kína 22. : Forma–1 Német Nagydíj 26–28. : Kékszalag, Balatonfüred 29. : Forma–1, Magyar Nagydíj VII. 5. : tollaslabda-világbajnokság, Nanking VII. 12. : olimpiai hajóosztályok kvalifikációs világbajnoksága, Aarhus Augusztus 2–12.

WestEnd férfi és női párbajtőr Grand Prix, Budapest 24. Kötöttfogású birkózó országos bajnokság, Miskolc 24. Gyalogló országos bajnokság, 50 km, Gyügy 24. Félmaratoni világbajnokság, Valencia 24. vagy 25. Női kézilabda Európa-bajnoki selejtező, Hollandia-Magyarország 24-25. Férfi kézilabda Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzések 25. Forma-1, Ausztrál Nagydíj 27. Női vízilabda világliga, Spanyolország-Magyarország 28-31. Úszó országos bajnokság, Debrecen 31. Férfi vízilabda Bajnokok Ligája, csoportkör, 11. forduló 31. Férfi vízilabda Eurokupa, döntő, első mérkőzés 31-IV. 1. Férfi kézilabda Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágók 31-IV. 8. Férfi curling-világbajnokság, Las Vegas Április: III. 31-8. Férfi curling-világbajnokság, Las Vegas 4-9. Légfegyveres sportlövő ob 8. Férfi vízilabda Eurokupa, döntő, visszavágó 6-8. Férfi vízilabda Európa Kupa, szuperdöntő 6-7. Szinkronkorcsolya-világbajnokság, Stockholm 7-8. Női kézilabda Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzések 7-14. Vitorlázó Laser Radial Európa-bajnokság, Balatonföldvár 8.

A Wikipédiából, a szabad enciklopédiából Ugrás a navigációhoz Ugrás a kereséshez Műkorcsolya- és jégtánc-Európa-bajnokság /European Figure Skating Championships/ (1900) Adatok Ország Németország Rendező város Berlin Dátum január 21. Nemzetek 4 Sportolók 5 Versenyszámok 1 ← 1899 1901 → Az 1900-as műkorcsolya- és jégtánc-Európa-bajnokság volt a verseny nyolcadik kiírása. A versenyt 1900. január 21-én rendezték meg a németországi Berlinben. Végeredmény [ szerkesztés] # Név Ország 1 Ulrich Salchow Svédország 2 Gustav Hügel Osztrák–Magyar Monarchia 3 Oscar Holthe Norvégia 4 Johan Lefstad 5 Franz Zilly Német Birodalom Bírók [ szerkesztés] A. Schiess H. Ehrentraut Dr. Kurt Dannenberg J. Olbeter Dr.

Sat, 25 Dec 2021 13:45:51 +0000